Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Ema
  Përgjigje:
  1,026
  Shikime:
  744,712
 2. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  582
  Shikime:
  387,824
 3. Vals
  Përgjigje:
  322
  Shikime:
  46,186
 4. harap
  Përgjigje:
  2,215
  Shikime:
  523,155
 5. eM
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  28,895
 6. Smoky_Angel
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  48,788
 7. TheLaw
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  6,781
 8. miku-yt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,164
 9. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  507
 10. Rrapatushja
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,416
 11. SHENJTOR-i
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,008
 12. desaparacidos
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,105
 13. MeLoDy
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  25,294
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,857
 15. Ema
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,714
 16. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  236
 17. ndricim
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,323
 18. ADRIA
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  14,702
 19. mallengjimi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  7,715
 20. mallengjimi
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  6,513

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...