Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. harap
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  5,855
 2. alinos
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  13,607
 3. nycattorney
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  745
 4. EvEr8
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  629
 5. Ema
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  20,380
 6. Ema
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,457
 7. Kordelja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,462
 8. harap
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  605
 9. sauron
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,257
 10. Alba Shehi
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  4,154
 11. Zgalemi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,540
 12. MLK
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  721
 13. renata
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,122
 14. gentilushi
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  14,108
 15. voodoo
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,076

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...