Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Hipparchia
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  711
 2. Tanja
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  737
 3. susana
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  4,635
 4. Samuel
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  22,780
 5. Le_Routard
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,058
 6. romeo
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  5,094
 7. Silvin
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  738
 8. Samuel
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  5,488
 9. shkrimi
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,780
 10. Demetrio Scutari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  528
 11. Ema
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  14,626
 12. Bora
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  3,171
 13. jack owar II
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,444
 14. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  769
 15. crazy
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,883

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...