Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Landa
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  72,140
 2. ledioni
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  7,667
 3. guest17
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  558
 4. Solaris
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,250
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,134
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  544
 7. Hektor12
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,175
 8. katsune
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  10,841
 9. Solaris
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  7,987
 10. Ian
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  60,085
 11. eM
  Përgjigje:
  200
  Shikime:
  18,013
 12. endri.inxh
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,357
 13. ADRIA
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  14,355
 14. Scientist
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,399
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,355

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...