Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Belina1986
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,077
 2. psiko...
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  7,818
 3. alinos
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  928
 4. jezerca
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,092
 5. alinos
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  908
 6. Landa
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  920
 7. lysien shardon
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,322
 8. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,563
 9. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  10,414
 10. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,592
 11. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,157
 12. zog
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  737
 13. ReDe Cohen
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,420
 14. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,177
 15. dirty vegas
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  2,402

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...