Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. mengjesi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  667
 2. i'll_wait_4_U_in_Heaven
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  5,697
 3. oneo
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  4,108
 4. TranofiljA
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,041
 5. anonimo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  662
 6. n
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,489
 7. zora
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,244
 8. ana karenina
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  840
 9. Rrapatushja
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  2,803
 10. macia_blu
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  4,411
 11. eM
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  1,969
 12. Imeri
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,478
 13. sonora
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,812
 14. v
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,117
 15. illyricus
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  744

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...