Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,040
 2. Ema
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,473
 3. TEA
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,582
 4. Diavolessa
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  8,479
 5. Ema
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,334
 6. Anasykaltra
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,575
 7. tutu
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  28,840
 8. bebi
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,384
 9. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,137

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...