Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,182
 2. Ema
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,715
 3. Ema
  Përgjigje:
  1,521
  Shikime:
  335,429
 4. Ema
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,457
 5. Ema
  Përgjigje:
  348
  Shikime:
  157,331
 6. TDSH
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,487
 7. Ema
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  18,126
 8. Ema
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  20,377
 9. Blendi
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,931

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...