Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ADRIA
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  14,623
 2. Scientist
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,532
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,420
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  733
 5. master of puppets
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,334
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,071
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  724
 8. lule-bore
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  245,873
 9. Alephh
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  1,243
 10. Korcare_per_jete
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  8,498
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  11,958
 12. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  979
 13. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,827
 14. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  920
 15. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,027

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...