Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Solaris
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,711
 2. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,155
 3. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  674
 4. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,457
 5. white
  Përgjigje:
  853
  Shikime:
  95,138
 6. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  392
 7. Solaris
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  734
 8. Aki
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,864
 9. toro_loco
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  5,119
 10. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  795
 11. MeLoDy
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  13,697
 12. Brutto
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,195
 13. voodoo
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  6,046
 14. Goca
  Përgjigje:
  1,840
  Shikime:
  789,973
 15. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  492

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...