Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Scientist
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,529
 2. Brilliant
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  709
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  4,343
 4. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  18,627
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  11,946
 6. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,821
 7. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,164
 8. Hektor12
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,233
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  638
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,835
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  496
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  503
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,181
 14. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,223
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  927

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...