Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Jaup Zenuni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,604
 2. Brutto
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,195
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,052
 4. dr love
  Përgjigje:
  1,413
  Shikime:
  123,698
 5. Shaban Cakoli
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,206
 6. mirdita
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  859
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,267
 8. gaforja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,175
 9. mirdita
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,235
 10. Ildri
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  30,367
 11. Shkrimtari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,409
 12. LauraLaura
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,698
 13. joetisti_
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,536
 14. Sonia007
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,693
 15. Holland2010
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  13,923

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...