Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Al-Punk
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,077
 2. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  4,386
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  981
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,034
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,207
 6. Brilliant
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  730
 7. DRITAN SEJAMINI
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  3,597
 8. MeLoDy
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  68,219
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,847
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,184
 11. samanta
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,992
 12. sonora
  Përgjigje:
  72
  Shikime:
  9,043
 13. Kenti
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,070
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  656
 15. Sara
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  31,719

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...