Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ValmirM
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  784
 2. lexoliberdotinfo
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  8,576
 3. podolski
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  4,236
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,379
 5. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  6,809
 6. Bardhyli00
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  6,396
 7. bukuroshjafshatare
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  13,651
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,054
 9. Eva H
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,035
 10. Anavlore
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  29,768
 11. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  994
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  59,853
 13. GENIU$
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,381
 14. ValmirM
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,153
 15. shaban cakolli
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,630

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...