Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  6,745
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,131
 3. Landa
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  15,929
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  494
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  501
 6. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,219
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  925
 8. Jaup Zenuni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,603
 9. Shaban Cakoli
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,205
 10. ARTAN GJELI
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  4,078
 11. Ildri
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  30,357
 12. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,266
 13. gaforja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,171
 14. Sonia007
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,691
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  59,545

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...