Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,245
 2. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,056
 3. fara
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  6,728
 4. alinos
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  733
 5. alinos
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,010
 6. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,001
 7. lim
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  15,651
 8. alinos
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,719
 9. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  608
 10. alinos
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  796
 11. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,314
 12. alinos
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  894
 13. shefki
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,663
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,287
 15. BenAlbani
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  653

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...