Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Shkrimtari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,428
 2. joetisti_
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,552
 3. Adonis
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  5,898
 4. Princesha
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  21,907
 5. LauraLaura
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,712
 6. bulkthi
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,759
 7. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,973
 8. Kordelja
  Përgjigje:
  100
  Shikime:
  92,811
 9. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,247
 10. Melisa
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,170
 11. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,315
 12. lim
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  15,654
 13. Holland2010
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  13,971
 14. DRITAN SEJAMINI
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,257
 15. GENIU$
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,381

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...