Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. olololol
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,400
 2. durrsakja
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  17,732
 3. Kordelja
  Përgjigje:
  90
  Shikime:
  25,778
 4. TwEeTy
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  14,104
 5. alinos
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  40,036
 6. Elna Durresi
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,258
 7. edy
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,094
 8. MeLoDy
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  25,313
 9. TDSH
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,490
 10. GrifshAAA
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  3,658
 11. bella
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,457
 12. Ema
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,570
 13. Rrapatushja
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,430
 14. GJENERALI
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,339
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,380

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...