Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Rornela
  Përgjigje:
  164
  Shikime:
  10,345
 2. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,068
 3. mariglen
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,365
 4. mozaiku
  Përgjigje:
  166
  Shikime:
  10,446
 5. vinjol
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  403
 6. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  10,696
 7. ledioni
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,076
 8. Universal
  Përgjigje:
  2,909
  Shikime:
  101,309
 9. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  666
 10. Artin
  Përgjigje:
  111
  Shikime:
  6,736
 11. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  2,655
 12. Aki
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  1,028
 13. Tironci
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  514
 14. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  63
 15. manfredmuller
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  94

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...