Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Ema
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,103
 2. Futbollisti
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  11,337
 3. Djep
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  10,854
 4. Dashuria
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,156
 5. Pladomen
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  6,747
 6. Santuco
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,357
 7. edda
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  988
 8. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  938
 9. hellz_angel
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,407
 10. XimiTr
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,199
 11. bixx
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  882
 12. gjekec
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,370
 13. usta_Qima
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,268
 14. shkopi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,064
 15. gjekec
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,062

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...