Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. mozaiku
  Përgjigje:
  193
  Shikime:
  20,514
 2. mariglen
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  7,240
 3. Rornela
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  16,725
 4. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  405
 5. Universal
  Përgjigje:
  2,999
  Shikime:
  130,073
 6. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  420
 7. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,791
 8. SNAP
  Përgjigje:
  514
  Shikime:
  34,343
 9. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  429
 10. RaVeR
  Përgjigje:
  497
  Shikime:
  139,065
 11. Agon
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  5,969
 12. ledioni
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,171
 13. Artin
  Përgjigje:
  149
  Shikime:
  15,561
 14. Tironci
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  861
 15. katsune
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  9,957

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...