Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Artin
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  522
 2. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  298
 3. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  2,785
 4. Eléonoré
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  2,346
 5. Tironci
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  453
 6. vinjol
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  516
 7. vinjol
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,502
 8. Artin
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  444
 9. Tironci
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,090
 10. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  340
 11. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  271
 12. Artin
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  4,080
 13. BzzzEnt
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  492
 14. Tironci
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  626
 15. Artin
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  873

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...