Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  153,246
 2. Diavolessa
  Përgjigje:
  263
  Shikime:
  119,629
 3. Ema
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,079
 4. Ema
  Përgjigje:
  99
  Shikime:
  41,261
 5. Ema
  Përgjigje:
  319
  Shikime:
  71,592
 6. FALKO
  Përgjigje:
  616
  Shikime:
  248,130
 7. ronnie
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  25,793
 8. Djep
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  10,798
 9. RaVeR
  Përgjigje:
  497
  Shikime:
  138,553
 10. JA boy
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  6,278
 11. Dashuria
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,135
 12. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,851
 13. Pladomen
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  6,546
 14. loaded
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  35,756
 15. Futbollisti
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  11,316

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...