Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  420
 2. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  440
 3. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  433
 4. Artin
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  726
 5. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  388
 6. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,154
 7. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,804
 8. Tironci
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  591
 9. vinjol
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  652
 10. vinjol
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,808
 11. Artin
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  577
 12. Tironci
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,267
 13. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  484
 14. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  369
 15. Artin
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  5,689

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...