Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. alinos
  Përgjigje:
  6,541
  Shikime:
  1,061,241
 2. Universal
  Përgjigje:
  2,973
  Shikime:
  116,789
 3. Megg
  Përgjigje:
  1,122
  Shikime:
  63,713
 4. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  151,182
 5. durrsaku
  Përgjigje:
  898
  Shikime:
  457,956
 6. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  865
  Shikime:
  211,163
 7. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  201,431
 8. FALKO
  Përgjigje:
  616
  Shikime:
  245,400
 9. SNAP
  Përgjigje:
  512
  Shikime:
  30,295
 10. RaVeR
  Përgjigje:
  494
  Shikime:
  136,092
 11. ilirjan
  Përgjigje:
  415
  Shikime:
  93,808
 12. Ema
  Përgjigje:
  319
  Shikime:
  70,510
 13. Mirabel
  Përgjigje:
  265
  Shikime:
  19,862
 14. Diavolessa
  Përgjigje:
  263
  Shikime:
  117,237
 15. rinigjon
  Përgjigje:
  251
  Shikime:
  172,459

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...