Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,498
 2. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  9,729
 3. arianit_90
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  982
 4. Blendi
  Përgjigje:
  86
  Shikime:
  23,937
 5. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  128
 6. vigan
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,031
 7. abs
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,051
 8. Petroninsja
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  4,344
 9. fifty
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  851
 10. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  400
 11. jackass-llapioni
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,493
 12. Juleda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  732
 13. ASI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  999
 14. Behemoth
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,354
 15. Alanis
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  5,019

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...