Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. dirty vegas
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,402
 2. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  833
 3. Megg
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  823
 4. Megg
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,284
 5. Megg
  Përgjigje:
  92
  Shikime:
  7,416
 6. veshtro.com
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,076
 7. Megg
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,565
 8. belisa
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,636
 9. Megg
  Përgjigje:
  1,122
  Shikime:
  63,773
 10. KoSoVaRe_Z
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  718
 11. donzhuan_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,124
 12. dirty vegas
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,741
 13. erdha-edhe-une
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  820
 14. renea
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  6,769
 15. shqiptaritr
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  7,686

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...