Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. alinos
  Përgjigje:
  6,541
  Shikime:
  1,069,357
 2. durrsaku
  Përgjigje:
  898
  Shikime:
  461,828
 3. FALKO
  Përgjigje:
  616
  Shikime:
  249,899
 4. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  865
  Shikime:
  213,473
 5. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  206,385
 6. rinigjon
  Përgjigje:
  251
  Shikime:
  174,701
 7. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  153,931
 8. RaVeR
  Përgjigje:
  497
  Shikime:
  139,187
 9. Universal
  Përgjigje:
  2,999
  Shikime:
  130,508
 10. Diavolessa
  Përgjigje:
  263
  Shikime:
  120,103
 11. ilirjan
  Përgjigje:
  415
  Shikime:
  95,368
 12. FALKO
  Përgjigje:
  235
  Shikime:
  73,100
 13. Ema
  Përgjigje:
  319
  Shikime:
  71,919
 14. Megg
  Përgjigje:
  1,122
  Shikime:
  67,336
 15. zog
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  46,530

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...