Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↑
Mesazhi i fundit
 1. zero pes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  260
 2. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  294
 3. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  319
 4. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  339
 5. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  357
 6. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  414
 7. kafka mister
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  438
 8. kafka mister
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  441
 9. rinadinalona
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  446
 10. Sara
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  451
 11. GJENERALI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  455
 12. Promovuesi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  456
 13. mazllem
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  459
 14. ana tutulani
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  463
 15. labi90
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  470

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...