Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Artin
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  633
 2. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,680
 3. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,308
 4. Tironci
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,177
 5. Artin
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  4,870
 6. Aki
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,888
 7. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,362
 8. Artin
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  2,942
 9. Mirabel
  Përgjigje:
  265
  Shikime:
  20,834
 10. vinjol
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  1,630
 11. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  11,855
 12. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,538
 13. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  334
 14. Megg
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  869
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  5,068

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...