Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. eo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  731
 2. Erolina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  523
 3. gezim lame
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  655
 4. tirona
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  683
 5. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  4,998
 6. tirona
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  803
 7. Belina1986
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  588
 8. mbretereshe
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,213
 9. Princesha
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  887
 10. Furor Aquila
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,546
 11. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  569
 12. Lum urana
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  595
 13. Gigo
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  6,046
 14. Blendi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  704
 15. hot
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  1,062

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...