Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. FALKO
  Përgjigje:
  235
  Shikime:
  72,808
 2. ASI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  995
 3. Mironis
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,486
 4. lorena
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  762
 5. SkinArt
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  920
 6. enkela
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  629
 7. harap
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,826
 8. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  915
 9. Luminus
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,378
 10. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  600
 11. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,752
 12. Kordelja
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  6,562
 13. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  896
 14. Mironis
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  845
 15. Iliri
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  627

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...