Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. dirty vegas
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  727
 2. Djep
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,049
 3. TwEeTy
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  18,345
 4. Besi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  744
 5. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  206,403
 6. Mimoza N
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,282
 7. GuJack20
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,350
 8. illyricus
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  720
 9. Petroninsja
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,212
 10. something
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  635
 11. Diavolessa
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,637
 12. durrsaku
  Përgjigje:
  898
  Shikime:
  461,860
 13. Pic_Diavolo
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,088
 14. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,936
 15. eM
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  940

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...