Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. gjekec
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,132
 2. katina
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  513
 3. mirdita
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  595
 4. Renea88
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  504
 5. hudra
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  552
 6. NoBoDy
  Përgjigje:
  970
  Shikime:
  152,765
 7. Eléonoré
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,573
 8. gurax
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,205
 9. donzhuan_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  587
 10. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  240
 11. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,292
 12. Cruel_Intentions
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  635
 13. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  11,900
 14. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,571
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,094

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...