Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. thAci
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  593
 2. romeo
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  591
 3. drilons
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  590
 4. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  590
 5. Gorillaa
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  589
 6. vinjol
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  587
 7. donzhuan_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  587
 8. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  586
 9. brenatohyseni
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  585
 10. pmo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  584
 11. Agon
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  584
 12. Hey Joe
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  584
 13. Anna_vienna
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  583
 14. mirdita
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  578
 15. angelaCa
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  578

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...