Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. FENDER
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  588
 2. Boby
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  652
 3. Dua
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  636
 4. andi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,794
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  752
 6. V egallic A
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  706
 7. Mironis
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,218
 8. Sallaku
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  796
 9. jack owar II
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  784
 10. pmo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  591
 11. lorena
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  661
 12. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  915
 13. dirty vegas
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,450
 14. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  743
 15. ronnie
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  25,794

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...