Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. FENDER
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  799
 2. Petroninsja
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  4,405
 3. Altaf
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  625
 4. Luminus
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,420
 5. bobo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  804
 6. TranofiljA
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,789
 7. anisa
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  888
 8. Iliri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  648
 9. EnGrame
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,650
 10. ASI
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  757
 11. rinigjon
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  2,686
 12. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,790
 13. harap
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,915
 14. ASI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,024
 15. EnGrame
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,031

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...