Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. arudja
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,252
 2. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,817
 3. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  4,906
 4. Okay
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  22,749
 5. EnGrame
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,009
 6. Slevin
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,952
 7. SkinArt
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,649
 8. freeas4bird
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  880
 9. drilons
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  705
 10. RediRock
  Përgjigje:
  824
  Shikime:
  204,124
 11. dirty vegas
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  701
 12. Blendi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  681
 13. Santuco
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,317
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  562
 15. Boby
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  639

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...