Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. mirdita
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  586
 2. Lum urana
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  581
 3. Belina1986
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  578
 4. Juleda
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  577
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  575
 6. nihilistja
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  574
 7. folkunivers
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  573
 8. Goca^Babit
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  573
 9. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  571
 10. BzzzEnt
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  570
 11. drilons
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  566
 12. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  565
 13. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  562
 14. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  562
 15. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  561

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...