Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. TranofiljA
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,750
 2. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,850
 3. romeo
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  597
 4. shine*
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  630
 5. something
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  621
 6. Besi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  725
 7. shqiptariAL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  557
 8. shqiptariAL
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,851
 9. Besi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  804
 10. jazz
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,032
 11. GuJack20
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,312
 12. dirty vegas
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  570
 13. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  980
 14. gjekec
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  3,859
 15. dirty vegas
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  710

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...