Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ASI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,031
 2. moonlight
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,125
 3. gjekec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  795
 4. Djep
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  664
 5. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,703
 6. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  12,093
 7. bixx
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  884
 8. FALKO
  Përgjigje:
  235
  Shikime:
  73,102
 9. Goca^Babit
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  588
 10. fallen angel
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  988
 11. gjekec
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,067
 12. Iliri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  851
 13. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  865
  Shikime:
  213,490
 14. hellz_angel
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,411
 15. shkopi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,076

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...