Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Sara
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  451
 2. Alesio1
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,796
 3. Promovuesi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  456
 4. dora283
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  718
 5. Furor Aquila
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  1,752
 6. ^mary^
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,107
 7. kind_of_magic
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  954
 8. illyricus
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  701
 9. maxper
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  627
 10. aldooo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  531
 11. Artin
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,004
 12. Rornela
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  3,055
 13. Megg
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,260
 14. shqipe_b
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  782
 15. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  916

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...