Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  553
 2. hudra
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  552
 3. shqiptariAL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  551
 4. lf11661
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  546
 5. korab krasniqi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  544
 6. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  542
 7. S6T6N6
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  541
 8. Life_Style
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  540
 9. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  534
 10. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  531
 11. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  529
 12. Leonora Jakupi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  529
 13. hahaian
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  529
 14. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  527
 15. ados
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  525

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...