Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Djep
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,027
 2. gjekec
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,471
 3. Petroninsja
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,196
 4. rinigjon
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  2,664
 5. Mimoza N
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,258
 6. Pladomen
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  6,542
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,512
 8. illyricus
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  702
 9. Vegim
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  792
 10. FENDER
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  782
 11. eM
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  918
 12. anisa
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  867
 13. Altaf
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  609
 14. bobo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  787
 15. Iliri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  622

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...