Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Diavolessa
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,681
 2. Klaudia
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  3,615
 3. Post Scripter
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  966
 4. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  943
 5. Djep
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  28,785
 6. edda
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  991
 7. East^Side^Girl
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,317
 8. Petroninsja
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  4,209
 9. usta_Qima
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,275
 10. gjekec
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,517
 11. Santuco
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,360
 12. Diavolessa
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,560
 13. Dj-dri
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,000
 14. XimiTr
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,206
 15. Vegim
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  811

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...