Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. asdren
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  615
 2. mozaiku
  Përgjigje:
  191
  Shikime:
  18,014
 3. katsune
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,477
 4. romeo
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  597
 5. ReturnoftheKing
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  551
 6. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  909
 7. oktapodi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  881
 8. Hank
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  794
 9. Turing
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,241
 10. Iliri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  828
 11. Nobis
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  15,611
 12. VIMAR
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  777
 13. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  915
 14. Milazim
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,178
 15. ImoRtaL4EveR
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  838

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...