Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Artin
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  529
 2. ados
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  528
 3. kafka mister
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  524
 4. aldooo
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  524
 5. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  521
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  518
 7. chapyl
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  515
 8. katina
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  514
 9. Rornela
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  513
 10. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  512
 11. Erolina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  506
 12. Renea88
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  506
 13. Shqipetar
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  499
 14. book of dreams
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  496
 15. lule-bore
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  495

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...