Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ASI
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  729
 2. ASI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,011
 3. eM
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,982
 4. moonlight
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,107
 5. gjekec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  777
 6. Iliri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  829
 7. fallen angel
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  962
 8. gjekec
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,044
 9. shkopi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  7,985
 10. usta_Qima
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,250
 11. gjekec
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,347
 12. bixx
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  870
 13. XimiTr
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,183
 14. hellz_angel
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,384
 15. XimiTr
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  919

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...