Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Leonora Jakupi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  529
 2. peson
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  465
 3. Anna_vienna
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  583
 4. korab krasniqi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  544
 5. Vegim
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  782
 6. pmo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  584
 7. kastro zizo
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  937
 8. shqiptaritr
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  7,802
 9. renea
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  6,908
 10. erdha-edhe-une
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  857
 11. dirty vegas
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,833
 12. donzhuan_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,169
 13. KoSoVaRe_Z
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  744
 14. Megg
  Përgjigje:
  1,122
  Shikime:
  65,786
 15. belisa
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,678

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...