Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Shqipetar
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  515
 2. lule-bore
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  511
 3. book of dreams
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  502
 4. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  496
 5. delina85
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  496
 6. peson
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  490
 7. labi90
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  484
 8. peson
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  484
 9. BzzzEnt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  481
 10. ana tutulani
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  478
 11. Promovuesi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  475
 12. mazllem
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  472
 13. GJENERALI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  469
 14. Sara
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  466
 15. rinadinalona
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  464

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...